موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه خوزستانموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه خوزستان
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

 

در سال ۱۳۹۳ همزمان با اتمام ساخت و تکمیل مراکر فرهنگی ورزشی و توانبخشی در برخی از استانها  از جمله استان آذربایجان شرقی و ضرورت واگذاری مدیریت این مراکز به یکی از واحدهای تابعه، بر اساس نظر شورای معاونین بنیاد و دستور ریاست عالی بنیاد شهید و امورایثارگران مقرر گردید، از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۳ بهره­‎برداری از مراکز فوق پس از افتتاح به عهده موسسه ایثار واگذار شود که با الحاق این مراکز به موسسه ایثار موسسه جدیدی تحت عنوان «موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار» تشکیل گردید.

مراکز و امکانات شعبه خوزستان

 •  مجموعه فیزیوتراپی صدرا در فضایی به متراژ ۸۰۰ مترمربع و  با بهره گیری از امکانات و تجهیزات به روز  فیزیوتراپی شامل مکانوتراپی ، الکترو تراپی و لیزر درمانی با فضا سازی استاندارد، مرکز هیدروتراپی صدرا با زیر بنای تقریبی۴۰۰ متر مربع و شامل بخشهای آب درمانی، استخر و هابارد تانکهای مخصوص آب درمانی در حال خدمات رسانی به بیماران می باشد. همچنین مجموعه فیزیوتراپی مرند در فضایی به وسعت ۳۰۰ متر مربع در آینده ای بسیار نزدیک به بهره برداری خواهد رسید .

  درمانی و توانبخشی

 • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

  این مرکز دارای سالن اجتماعات و همایش ایثار در شهر اهواز با ظرفیت ۴۵۰ نفر و همچنین سالن کنفرانس ایثار برای برگزاری جلسات رسمی و اداری در شهر اهوازمی‌باشد.

  سالن های همایش و کنفرانس

 • دارای مراکزی همچون سالن تیراندازی و تنیس روی میز، سالن چندمنظوره ایثار، سالن ورزشی طلائیه و استخر ایثار در شهر اهواز در حال فعالیت می‌باشد.

  استخر و سالن‌های ورزشی

 • سالن غذاخوری و پذیرایی ایثار با ظرفیت ۲۰۰ نفر با امکانات مناسب در شهر اهواز در حال ارائه خدمات برای مراسمات می‌باشد.

  تالارهای پذیرایی و رستوران

 • مهمانپذیر طلائیه با ظرفیت پذیر ۲۲۰ مهمان با اتاق های ۳-۴-۵-۶-۷و ۸ تخته در شهر اهواز در حال ارائه خدمات و فعالیت می‌باشد.

  هتل‌ها و اقامتگاهها