به گزارش روابط عمومی موسسه ایثار:

صبح روز شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۸مهندس پورحاج رضایی مدیر عامل سابق موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار طی نامه ای رسما استعفای خود را تقدیم معاون محترم رئیس جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران نمود.

در پی قبول استعفای ایشان، مهندس اوحدی معاون رئیس جمهور، سردار پرکره را به عنوان مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار منصوب کرد.

شرح استعفا مدیر عامل سابق موسسه ایثار و حکم انتصاب سردار پرکره به شرح ذیل می باشد.

جناب آقای مهندس اوحدی

معاون محترم رئیس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران

با سلام و احترام

     خداوند متعال را شاکرم که بیش از ۲۸ سال توفیق خدمت به بهترین بندگانش را در مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران و در سطوح مختلف اعم از کارشناس، رئیس اداره، معاون مدیرکل، مدیر کل استان، مدیر کل صدا و سیمای شاهد، مدیرکل رسیدگی به شکایات بنیاد (جمعاً ۱۳ سال) و مدیرعامل شرکت ذخیره شادهد، مدیرعامل موسسه اندوخته شاهد، عضویت هیأت مدیره شرکت های مختلف، مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار (جمعاً ۱۵ سال) به بنده حقیر عطا فرمود و در آستانه ۲۹ سالگی خدمتم در این نهاد مقدس با کوله باری از تجربه و تخصص در حوزه های مختلف که کسب همه آنها را مدیون لطف پروردگار و توجه ارواح مطهر شهداء و همچنین اعتماد، حمایت و هدایت های داهیانه اساتید بزرگوار و ارجمندم در طول ۲۸ سال گذشته (حاج آقا رحیمیان، دکتر دهقان، مهندس زریبافان، دکتر مهرعلیزاده، حاج آقا شهیدی به همراه کلیه معاونین و مدیران محترم بنیاد) می دانم و امیدوار هستم از این به بعد نیز مورد اعتماد و حمایت حضرتعالی نیز باشم انشاا… .

اینجانب به عنوان خادم ایثارگران، تمام تلاش و سعی خود را در جهت تکمیل دوره خدمتی خود به این آستان مقدس به کار خواهم گرفت و اعلام می کنم همچون گذشته با صداقت و سلامت کامل و با پشتکار و جدیت بیشتر به خدمت خود ادامه خواهم داد و لیکن با توجه به شرایط جدید و شروع تغییرات ساختاری و تبدیل موسسه به یک مجموعه‌ی کاملاً تخصصی که نیازمند یک مدیریت تخصصی نیز می باشد و بدور از هرگونه تعارفات اداری، بدینوسیله به استحضار می‌رساند که این آمادگی را دارم تا مسئولیت را به عزیز توانمند و متخصصی که معرفی خواهید نمود واگذارم.

در پایان اعلام می دارم اینجانب با توجه به اینکه تا سال ۱۴۰۵ امکان ادامه خدمت در این نهاد مقدس برایم فراهم می‌باشد، آمادگی کامل را برای ادامه خدمت در هر یک از حوزه های اقتصادی بنیاد به صلاحدید حضرتعالی را دارم و به استحضار می رساند اوامر شما برای بنده کاملاً متاع می باشد.

والامر الیکم

8nd4_image_(21).jpg

به گزارش «ایثار»، متن حکم سعید اوحدی به شرح زیر است:

جناب آقای مصطفی پرکره
با سلام و صلوات بر پیامبر اعظم (ص) و خاندان مطهر ایشان (ع)
نظر به تعهد و سوابق ارزشمند و علاقه‌مندی شما به جامعه ایثارگری، جنابعالی را به‌ سمت مدیرعامل موسسه توانبخشی ایثار منصوب می‌نمایم.
امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و بهره‌گیری از تجارب ارزنده خود و در جهت تعالی مادی و معنوی، با بسیج تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود، خصوصاً همراهی و همدلی همکاران خدوم آن مجموعه، در ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت‌ها و ارائه خدمات به جامعه ایثارگری و اجرای برنامه‌ها و اهداف مورد نظر، به‌ویژه در حیطه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موفق و موید باشید.
سعید اوحدی

روابط عمومی موسسه ایثار و تمامی همکاران ستاد و شعب استانی از درگاه ایزد منان عزت، سربلندی و موفقیت هر دو بزرگوار را مسئلت دارند.

 گفتنی است که مراسم تودیع و معارفه روز شنبه  ۱۴۰۰/۰۲/۰۴در محل سالن جلسات معاون محترم رئیس جمهور برگزار و متعاقبا اخبار مربوط به این جلسه منتشر خواهد شد.